Śmieszne prezenty na 40-stke - Gadająco-Liczący Otwieracz do piwa

40-ste urodziny to już niebanalna rocznica, dlatego też trzeba na tę okazję znaleźć niebanalny prezent. Bardzo często ciężko jest wymyślić coś ciekawego i oryginalnego, coś czego nie dają solenizantowi inni goście. Świetnym rozwiązaniem mogą być śmieszne prezenty, na które nie każdy ma odwagę, a które potrafią sprawić wiele radości i przyjemności.

Macie jakieś pomysły na śmieszne prezenty na 40-stke? Ja mam dziś jeden ciekawy. Natknęłam się na niego jakiś czas temu, gdy szukałam prezentu dla znajomego. Poszukiwania były trudne, bo nie wiedziałam w jakim kierunku iść - teraz już wiem, że śmieszne prezenty na urodziny to jak najbardziej odpowiedni kierunek, w szczególności jeśli jesteśmy pewni, że solenizant nie jest sztywniakiem - ja tego byłam pewna, ale dopiero po czasie wpadłam na pomysł ze śmiesznym prezentem. Na co padł wybór?

Wybór padł na Gadająco-Liczący Otwieracz do piwa. Okazuje się, że zrobił on furrorę wśród moich znajomych, bo dziś już go ma każdy z moich znajomych. Jak działa taki otwieracz? Jak sama nazwa wskazuje ma gadać i liczyć. A co liczy i co gada? Zlicza nam ilość wypitych butelek piwa, a gada... Z gadaniem to jest tak, że macie możliwość nagrania 10 sekundowego komentarza, który będzie wypowiadany przy otwieraniu butelki. Może to być wszystko co tylko zechcecie, a gdy komentarz się wam znudzi to możecie go skasować i nagrać coś innego.

Taki gadżet powinien mieć każdy dojrzały mężczyzna, więc naprawdę polecam go jako prezent na 40-ste urodziny. Z pewnością każdemu mężczyźnie otwieracz do piwa przyda się w domu, a taki gadający tym bardziej, bo może np. zaskoczyć żonę, gdy ta będzie chciała podebrać mężowi piwko - także drogie żony miejcie się na baczności ; )12.08.2011. 13:29

Komentarze

kokony5 24.01.2012. 10:44

fajne gdzie można takie coś dostać

............ 09.02.2012. 16:06

fajne ale błagam prosze gdzie to można kupić

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


8 + 1 =