Śmieszne prezenty na urodziny - Zegar wsteczny

Czas nieustannie biegnie do przodu, czasem za szybko, czasem chcielibyśmy go zatrzymać, czasem cofnąć. Nie bardzo to możliwe, ale są różne przedmioty, które mogą dać nam złudzenie, iż czas wcale nie biegnie do przodu, a wręcz przeciwnie - cofa się.

Jednym z takich przedmiotów może być zegar wsteczny, który to znakomicie nadaje się jako prezent urodzinowy. Śmieszne prezenty urodzinowe cieszą się ogromną popularnością, dlatego jeśli wiecie, że idziecie na urodziny do wyluzowanej osoby to śmieszne prezenty są znakomitym rozwiązaniem na upominek.

Dziś mamy dla was zegar wsteczny - śmieszny prezent, który może wywołać zaskoczenie u wielu osób, które zobaczą go po raz pierwszy. Mina takich osób jest bezcenna - koniecznie musicie tego spróbować. Śmieszne prezenty zawsze mają w sobie coś wyjątkowego - co wyjątkowego ma w sobie zegar wsteczny?

Przede wszystkim to, że wskazówki biegną tam wstecz, dając złudzenie, że czas wcale nie biegnie do przodu a się cofa. o drugie zaskakująca jest sama tarcza zegara, na której wszystko rozplanowane jest odwrotnie niż w klasycznych zegarach. Sam wygląd zegara nie zaskakuje - jest to klasyczny okrągły zegar na ścianę, dlatego nie będzie wzbudzał podejrzeń do momentu...

... do momentu, aż się na niego spojrzy...Sprawdźcie również inne opisywane przez nas śmieszne prezenty na urodziny. Zapraszamy :)

18.08.2011. 10:43

Komentarze

wszystkiego naj 10.09.2011. 12:51

powtarzam wszystkiego naj... zeby zegar sie cofnal i znowu wrocily najwspanialsze chwile... daga

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


6 + 5 =