Super śmieszne życzenia imieninowe

Święta, święta i po świętach więc wracamy do standardowych śmiesznych życzeń i dziś mamy dla was śmieszne życzenia imieninowe. Już kilka propozycji z tej kategorii pojawiło się u nad i teraz mamy następne. Jesteście gotowi?

Więcej życzeń Komentarze (0) 11.01.2013. 12:47

Bardzo fajne śmieszne życzenia imieninowe

Tym razem mamy dla was śmieszne życzenia imieninowe. Co wy na to? W końcu nie tylko urodziny niektórzy obchodzą hucznie, ale również i swoje imieniny, dlatego i z tej okazji przydadzą się wam fajne życzenia.

Więcej życzeń Komentarze (1) 12.09.2012. 15:13

Fajne śmieszne życzenia imieninowe

Imieniny nie wszędzie są tak hucznie obchodzone jak urodziny, ale warto i z tej okazji mieć przygotowane jakieś ciekawe życzenia. Jeśli potrzebne wam śmieszne życzenia na imieniny to serdecznie zapraszamy - mamy dla was kilka propozycji.

Więcej życzeń Komentarze (0) 12.06.2012. 15:11

Fajne i śmieszne życzenia imieninowe

Imieniny tak jak i urodziny są znakomitą okazją do świętowania. Bywa, że niektórzy imieniny traktują bardziej poważnie od urodziny i pragną je jeszcze bardziej uczcić, dlatego mamy dziś dla was fajne i śmieszne życzenia imieninowe. Mam nadzieję, że wśród tych życzeń każdy znajdzie coś, co mu będzie odpowiadać.

Więcej życzeń Komentarze (0) 26.07.2011. 11:02

Imieninowe śmieszne życzenia

Życzenia mogą być przeróżne - od poważnych po bardzo zabawne. Takie śmieszne życzenia możecie właśnie znaleźć na naszym portalu. Ostatnio nasz zbiór życzeń poszerzył się o nowy dział a są nim śmieszne życzenia imieninowe.

Więcej życzeń Komentarze (1) 08.06.2011. 08:34

Śmieszne życzenia imieninowe

Kolejna część propozycji na śmieszne życzenia imieninowe. Wiemy już, że w niektórych regionach Polski imieniny ceni się bardziej,aniżeli same urodziny, dlatego też poza propozycjami na śmieszne życzenia urodzinowe na naszym portalu publikujemy również propozycje na śmieszne życzenia na imieniny. Mam nadzieję, że ostatnie propozycje wam się spodobały i tak też się stanie również i z tymi.

Więcej życzeń Komentarze (1) 17.05.2011. 10:27

Śmieszne życzenia na imieniny

Dziś mamy dla was pierwszą porcję śmiesznych życzeń na imieniny. Każdy świetne wie, że urodziny to nie jedyne święto jakie obchodzi człowiek. Dla niektórych ważniejsze niż same urodziny są imieniny.

Więcej życzeń Komentarze (3) 09.05.2011. 09:00